Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2019, 16:50   #9
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cieszę się że mogłem pomóc po tym co przejrzałem jest tam kilka dobrych pomysłów ale jak dla mnie to szkielet...

Jeżeli chodzi o mechanikę to klasyczny świat mroku moim zdaniem nie bardzo pasuję jeżeli nie Kroniki Mroku od nowego Onyxa które są nieco bardziej zbalansowane to podpowiadał bym FATE https://fateroleplaying.wordpress.co...zniki-do-fate/

Na serio dobra uniwersalna mechanika gdzie można by bez problemu wyrazić umiejki i wszystkie te szalone rzeczy które robiliśmy w sesjach przy czym nie musimy rzucać wiadrami kości tak jak w przypadku klasycznego wampira z czego ciągnął Żul Zaciemnienie.

Dobra nie będę już więcej męczył gitary pomysłami na razie jakby coś daj znać śledzę temat.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem