Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 14:42   #21
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Wybrałem opcję 3. W realu mam doświadczenie przede wszystkim jako MG. Sesje, w które grałem jako gracz, mogę policzyć na palcach jednej ręki, a było to wtedy, kiedy po np. miesięcznym maratonie kilku sesji w tygodniu byłem całkowicie wyprany z pomysłów i zwyczajnie się buntowałem i twierdziłem, że ja dalej nie prowadzę Wtedy kumpel prowadził jakąś jednostrzałówkę w Warhammera, a jak mi mózg odpoczął to prowadziłem dalej. Dlatego mam ciągły głód grania jako gracz. Co nieco go zaspokajałem tworząc kilku pełnokrwistych BNów, którzy od czasu do czasu przyłączali się do drużyny. W PBF moje doświadczenie ogranicza się na razie do jednej sesji jako gracz, ale chyba zaczyna mi się podobać
 
Szarik jest offline