Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2019, 13:31   #13
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Kalen przytaknął głową, zgadzając się na udzielenie pierwszej pomocy przez Snow. Usiedli w loży przy stole, a dziewczyna najpierw zbadała danym przez Kalena skanerem medycznym dłoń. Na szczęście obyło się bez złamania, mimo to opuchlizna i rana wyglądały nieco paskudnie. Po przemyciu naskórka środkiem dezynfekcyjnym, nałożeniu maści z bacty i założenia bandaża przemytnik wydawał się o wiele bardziej spokojny. Przy całym zabiegu spoglądał na Snow ukradkiem i cicho się uśmiechał.

-Muszę zabrać ładunek na Taris. Tam czeka na mnie odbiorca… wiesz, wiem, że może nie byłem szczery od początku. Znamy się od dwóch godzin, ale chcę żebyś wiedziała, że możesz mi zaufać. Doskonale wiem, jak to być ściganym. Masz jakieś pytania Snow? Jeśli nie udam się na mostek i wbiję skok w hiperprzestrzeń. Za dwa dni powinniśmy być u celu. Mam sporo kwater, znajdują się w głównym module zaraz za mostkiem.- powiedział cicho, czekając na odpowiedź młodej Jedi.
 
Pinn jest offline