Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2019, 18:51   #845
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dzisiaj mam szalony tydzień dopiero co zjechałem do domu wczoraj przespałem przez spadki ciśnienia a jutro z samego rana biegne do lekarza bo udało mi się załapać na ten legendarny dostęp do specjalisty bez kolejki. Spróbuje jak odtajam z godzinę coś dać krótkiego chociaż możliwe że jak mi zejdzie adrenalina z wysiłku to padane jak naptek....

Deklaracja

- Powie reszcie o Alicji i tego że jest zagrożona w swoim schronie choć ma świadomość że nie dadzą rady jej pomóc.
- Spróbuje znaleźć jakiś bat-drony w okolicy schronu i jakoś pomóc Alicji. Może mają jakąś opcje atakującą ? Jeżeli niet to jest gotów z nich zrobić kamikaze żeby pomóc Alicji.
- Witold rozpoznaje że Adam jest na granicy załamania nerwowego/stresu bojowego od wszystkiego czego doświadczył w ostatnich dniach doświadczył.
- Adam próbuje użyć mocy mówiąc w przestrzeń "Niech to się skończy! Mówiłeś żeby sięgać gwiazd więc sięgam jeżeli cokolwiek z tej trucizny dało mi jakąkolwiek moc niech jej pomoże mocą wpływam na rzeczywistość " itp bawi się w maga chaosu! :P
 
Brilchan jest offline