Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2019, 23:45   #847
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra dałem na szybko krótki odpis Adam zaczyna wariować metagrowo sądzę że to może być sztuczka ale in game Adam ma dość i się rozpada na kawałki.

Bardiel pisząc posta uznałem że Witold jako medyk polowy który był w Iraku widział w życiu dużo przypadków PTST u żołnierzy jak i u cywilów. Być może nawet jakiś stary nauczyciel który go szkoliła pamiętał czasy drugiej wojny światowej mógł mu opowiedzieć historie o tym jak reagowali świeżacy którzy nie mieli porządnego przeszkolenia bojowego.

Wydaje mi się że po tym co Adam przeżył w ostatnich dniach naturalne jest że się rozpada emocjonalnie. Jeżeli coś nie zgadza się z twoim wyobrażeniem Witolda daj znać a zedytuje bo nie chce się za mocno wtrącać w wasze postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-12-2019 o 00:32.
Brilchan jest offline