Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2019, 08:35   #1735
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Co do wiedzy postaci:

To co napisałem o wiedzy Bogumysła w gdocu wynika ze szkoleń w Czerwonej Twierdzy. W karcie znajduje to odwzorowanie w statystyce Pozycja Exposure (3 kropki u Bogumysła).

Od okultyzmu różni się to tym, że Bogumysł nie ma pojęcia o naturze tych zjawisk. Nie wie czym jest wilkołak, czy przekleństwem, czy innym wynaturzeniem. Ale wilkołaka rozpozna. Odrózni od kotołaka, szczurołaka, czy innych wampirzych bestii.

Exposure + percepcja pozwala np Bogumysłowi wyłowić potencjalnego wilkołaka z tłumu ludzi. Choć to nie jest łatwe.

Co do wybrnięcia z PvP, Walter będzie interweniował.

Zakon, do którego należy Franka jest bardzo specyficzny. Najogólniej mówiąc jest to zakon "szpiegów". Oczy Inkwizycji. Często przenikają w szeregi heretyków/bestii, po to żeby zebrać informacje o ich naturze.

Dlatego inne zakony patrzą na nich z pewnym wyrzutem. Właśnie przez takie a nie inne zachowania.

Ja ze swojej strony powiem, że jestem bardzo zadowolony, bo i Dru i Avitto w obecnej sytuacji zachowują się jak archetypowi przedstawiciele swoich zakonów.

W razie PvP zareaguje Walter powstrzymując Bogumysła. W razie ataku na wilkołaki za to Walter pobiegnie pierwszy z młotem w górze.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline