WÄ…tek: [WFRP 2ed] Pan Wron
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2019, 16:58   #205
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
- Bene - odparł zwrotem w języku klasycznym, powszechnie stosowanym przez sędziego, który tym zwrotem pieczętował wyrok, który podpowiadał mu oskarżyciel, najczęściej dowódca straży, strażnik dróg lub inny pies na usługach prawa z jakimi często rzezimieszek miał do czynienia. Karl mógłby zgodzić się na współpracę z nimi bez tego całego cyrku z przysięganiem na jakieś blaszki na łańcuszkach czy inne bibeloty.

- Mogę przysiąc na Morra, wasze święte medaliony czy co tam chcecie. O ile zapewnicie, że ten parch co mnie pomawia zostanie należycie ukarany, najlepiej w mojej obecności, abym osobiście upewnił się, że kłamca dostanie to, na co zasłużył - Rzezimieszek celowo pominął milczeniem propozycję braterstwa z szaloną bandą Morrytów, wiedząc, że to i tak transakcja wiązana i towarzystwo Leto i jego siepaczy Karl będzie musiał przez jakiś czas ścierpieć.

"Ciekawe, że chadzają też to burdeli i piją jak pobożni Sigmaryci?" zastanawiał się, próbując dostrzec w tym przedziwnym układzie jakiekolwiek pozytywy.
"No, przynajmniej nie kończę z nożem w bebechach w tej parszywej dziurze, mam kilka mieczy do pomocy, i zapowiada się, że zaraz przypierdolę komuś w kłamliwy pysk" Karl uśmiechnął się, bo pozytywy zaczynały się szybko pojawiać.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 31-12-2019 o 11:12.
Asmodian jest offline