Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2007, 17:50   #37
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
"No nie dość że piękna to jeszcze taką rozrywkę mi zaraz zapewni...

Rozwścieczony ale zarazem szczęśliwy podniósł się pewnie na równe nogi. Szybkim krokiem zbliżył się do pirata trzymającego dziewczynę. I z szelmowskim uśmiechem zwrócił się do niego wesoło.

-Widzę świński ryju że chyba za długo siedziałeś na słońcu bo coś Ci się pomyliło... Ta Pani nie życzy sobie towarzystwa takiego śmierdzącego, parującego kloca jak Ty... Zresztą i tak pewnie nie wiesz nawet co zrobić z kobietą... wróć lepiej do zadowalania się w obecności kóz i innej trzody gospodarczej jak to robiłeś do tej pory... Więc jak ? Dogadaliśmy się czy mam obciąć Ci tą parszywą rękę? A może wolisz załatwić to jak mężczyzna? Choć nie przecież mężczyzną nie można Cię nazwać.-powiedział spokojnie a uśmiech nie opuszczał jego twarzy.

Gdy skończył błyskawicznie wyjął szpadę i przystawił mu ostrze do gardła. Nie obchodziło go że za plecami jest mnóstwo piratów. Nie obchodziło go że za chwilę może być już martwy. Jedyne co go obchodziło to to... ze dobrze się bawił ubliżając temu imbecylowi.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline