Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2019, 13:08   #56
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Służba i Honor. Dwie rzeczy, które Kestyr cenił nad życie. Teraz mieli okazję dowieść swego honoru. Był pod wrażeniem umiejętności łowieckich ich dowódcy. Sam w dużo większym stopniu polegał na zebranych informacjach. Co jakiś czas przystawał i uruchamiał skaner. Jednak nie ograniczał się do postrzegania tego co mogły zauważyć wyczulone zmysły Kosmicznego Wilka. Auspex miał ukazać Kestyrowi to, co niewidoczne. Długo i w ciszy analizował wskazania maszyny. Nie rozmawiał z nikim. Ot szedł w szyku zatrzymując się i weryfikując otoczenie w promieniu 50 metrów. Liczył na zebranie wystarczających danych taktycznych. Najbardziej szukał promieniowania EM. To ono miało świadczyć o silnych systemach komunikacji, czy zasilania. Poza tym szukał wyjść tuneli ewakuacyjnych. Dawne twierdze posiadały takie systemy, które pozwalały uciec z oblężenia. Znalezienie czegoś takiego praktycznie zmieniłoby losy nadchodzącej bitwy.

Jednak nie liczył na aż tak wiele. Przy zasięgu auspexa 50metrów i odległości jaką mieli do przebycia, było to jak szukanie igły w stogu siana. Znaleźli by ją z łatwością, gdyby ja nadepnęli. Inaczej nie było szansy.

Nie wdawali się w walki, jeżeli nie było szansy na uciszenie przeciwników przed wezwaniem wsparcia. Kestyr nie komentował. Kalkulował.

Dopiero przed głównym natarciem zdecydował się na długą dyskusję z Kadirem. Na ekranie swojego dataslate’a pokazywał to co udało mu się zebrać. Analizy. Sygnatury promieniowania cieplnego, magnetycznego, inne niewidoczne dla oka radiacje jakie zostawiały szum w spektrum niewidocznym dla Astartes. Jego analityczny umysł przygotowywał argumenty całą drogę. Chodziło wszak o to, żeby przekonać dowódcę, do ruszenia w awangardzie ataku. Święte Ostrze z Sicaris od początku wyprawy chciało krwi. W głowie nawet tkwił mu pomysł na rytualny pojedynek z Kadirem, żeby udowodnić swoja wartość.


Rzut na tech-use baza 45 z użyciem Auspexa, bonusy z MIU, elektrografta +20 (nie wiem czy technik jest dostępny)

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline