Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2019, 13:58   #4
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Dzieci, chodźcie zobaczyć co kupiłam! - krzyknęła rudowłosa piękność, drepcząc z zawieszonymi na przedramionach świątecznymi torbami. Każdy jej krok wprawiał wąskie biodra w kołyszące ruchy.

Peggy klapnęła tyłkiem na kanapie tuż obok męża, którego przy okazji zdzieliła pięknie zapakowanymi zakupami prosto w twarz. Uradowana kobieta szczerzyła się sama do siebie, kiedy to poczęła wyjmować z toreb "prezenty".

- Och, to dla mnie! - zachichotała jak nastolatka, pokazując nową bluzkę. Potem sięgnęła po następną torbę, z której wyjęła kolejne zawiniątko i z tą samą radością w głosie stwierdziła
- O, i to też dla mnie!

Nowy portfel, świecznik, atlas kosmosu (mimo iż jej to nie obchodziło), buty - wszystko było dla niej!

- Al, dla ciebie też coś mam kochanie! - zapiszczała głośno jego imię aż w uszach zadzwoniło. Wyjęła wymiętolony, znoszony i naznaczony śladami użytkowania portfel męża, oczywiście już pusty, który mu podała.

Na koniec podeszła do psa, któremu dała w prezencie małą kosteczkę.
- Wesołych świąt, Buck. - poklepała go po włochatym łbie.

- Idę się nacieszyć prezentami - pełna entuzjazmu wzięła torby, którymi zdzieliła dzieci oraz męża i poszła na górę. Nie musiała przecież mówić, że prezenty kupiła sobie rok temu na wyprzedażach, aby w te Święta móc się nimi cieszyć... No a pieniądze z portfela wzięła na teraz, przydadzą się przecież. Ukryła je tam, gdzie Al na pewno nie będzie szukać - w swoim biuście!
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline