Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2019, 19:34   #7
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Al odebrał portfel od żony, a gdy, odwracając go do góry nogami, upewnił się że na pewno nic w nim nie ma, westchnął głęboko ze smutkiem i schował go do kieszeni. Po chwili ta sama ręka, która przed chwilą trzymała rzeczony portfel zniknęła w zakamarkach jego spodni. Ale nie przyniosło to ulgi, nie potrafił się w tej chwili zrelaksować.

Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Tato, czy możemy iść do tego nowego centrum Lakeside Mall? Kelly kupiłaby coś, ty mógłbyś się nabuzować... a ja pojeździłbym na specjalnym reniferze Mikołaja.
- Zamknij się, Bud - powiedział Al bez emocji. - Miałem dzisiaj naprawdę okropny dzień. W sklepie z butami była świąteczna promocja. Przylazło tam dzisiaj z sześćdziesiąt tysięcy ton grubych bab... Czyli w sumie było ich trzy. Może się zdziwisz, ale wycieczka do centrum handlowego nie znajduje się w tej chwili na szczycie mojej listy rzeczy, które chciałbym zrobić.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline