Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2019, 17:47   #93
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
~Jakim cudem tym cienkuszem się tak zaprawiłem~ myślał Snorri wracając do pracy. Przecież nie pił, aż tyle, a czuł się jakoś nie najlepiej.
Stara krasnoludzkie przysłowie mówi "Czym się strułeś tym się lecz", więc nasz dzielny zabójca zamówił po prostu kolejne piwo, a tu nagle mu się jakiś gagatek dosiadł do stołu. Już w mordę chciał walić, ale usłyszawszy co tamten gada zrezygnował z tego pomysłu.
-No specjalnie to nie ja, tylko mój kompan ma sprawę do nich, a ja to zakląłem się mu pomóc poszukać takiej jednej rudej dziewuchy co to jakiś amulet mu ukradła. Od Huydermannów to chceta pogadać w kwestii pomocy poszukiwaniu zbiegowczyni. Cholipa ciężki ten wasz język ludzki. Tak to jakby chcic się spotkać dogadać to w "Dziku i przepiórce" nas szukać.- mówił z przerwami, chcąc robić wrażenie prostego krasnoluda co to przysięgę złożył i chce jej dopełnić choćby za cenę życia. Tak po prosty krasnoludzku.
 
Lynx Lynx jest offline