Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2019, 18:06   #159
Lynx Lynx
 
Lynx Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputacjęLynx Lynx ma wspaniałą reputację
Józef odleciał w drzewieja przeszłości. Pamiętał coś takiego miało miejsce. Pana Ottona kąpiel tamta odmieniła, ale czy coś go wtedy opętało? Staruszek nie wiedział. To za skomplikowane na prosty umysł chłopski.

- Tak teraz pamiętam zmienił się po tym wypadku, ale nigdy na to nie zwracałem uwagi. Panie Rycerzy może jak jutrzejszy dzień nastanie i miną te przykre wydarzenia dotykające Horstów to moglibyśmy pójść z Panem i zabralibyśmy jeszcze Kapłana i wiedźmiarza i zobaczyli czy w jeziorze jakiego demona, czy topieja jakiego ni ma? Jeremi to dobry człek tyle, że trochę inny. Można mu zaufać. Jak i całemu Horstowemu rodowi. To dobrzy ludzie, niech Pan szepnie dobre słowo o nich waszemu wielmożnemu Bratu. Ja wcześniej o tym nie myślałem, ale jak mi pan Panie Haraldzie zwrócił uwagę o teraz na prawdę myślę iż tu złe licho nam się zalęgło.- mówił szybko dziadek wyrwany z zamyślenia. Mówił jakby życia miało mu nie starczyć na wszystko co chciał powiedzieć. Patrzył błagalnie i z przestrachem na swego gościa z niemym błaganiem o ratunek. Nie dla siebie, lecz dla całych Drzewiec. Jakieś nie nazwane zło zagraża osadzie, a on już nie ma sił, by bronić swych.
 
Lynx Lynx jest offline