Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2019, 21:41   #209
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Kreenem zatrzęsło, coś w nim zmalało, ale ustał. Skrzeknął z niezadowoleniem i podparł wszystkimi czterema rękoma boki.


- Ano MOJĄ. Wyszedłeś z portalu? Tak. Portal został jak sobie poszedłeś? Tak. Twój portal teraz zaśmieca mi pustynie. - Cha'klach'cha do reszty postradał zmysły aby tak przemawiać do smoka.

- Ojej, ojej, ojej... Wybacz Natanielu, z chęcią posłucham co tam zewnątrz się dzieje, ale zostawić tego tak nie mogę. - solna istota zniknęła i pojawiła się obok modliszki.

- Khm, tak. DZIEŃ DOBRY PANIE SMOKU! Kalbasan mnie zwą. Witamy w naszych skromnych progach, ale przeciąg się zrobił i no jakby tak powiedzieć... Miłoby było gdyby tak zamknąć te drzwi. - genasi ukłonił się w pół przed smokiem. Z zakłopotaniem na twarzy wskazał portal z którego wyszedł smok.
- Wynagradzamy współpracę sowicie.
 
Asderuki jest offline