Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2019, 14:28   #60
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Vermer słyszał pomruk silników Thunderhawka i czuł wibracje ogarniające całą maszynę oraz przewożonych żołnierzy. Z zamkniętymi oczami skupił się na oddechu, biciu serca i odczuwaniu wrażeń z otoczenia. Poświęcił się kompletnie temu, co działo się tu i teraz. Obserwował wszystkie bodźce wysyłane przez organizm a także jakie myśli pojawiają się w umyśle. Gdy wszedł już w stan głębokiej medytacji, zaczął modlitwę chwalącą Imperatora.

...daje moim nogom rączość nóg łani
i stawia mnie na wyżynach.
On ćwiczy moje ręce do bitwy,
a ramiona - do wznoszenia boltera i pilomiecza.
Daje mi tarczÄ™ SwÄ… dla ocalenia,
i wspiera mnie SwojÄ… prawicÄ….

Wydłuża mi kroki na drodze
i stopy moje siÄ™ nie chwiejÄ….
Ścigam mych wrogów i dopadam,
a nie wracam, póki nie zginą.

Po wylądowaniu i dotarciu na miejsce piechotą, było trochę czasu na przyjrzenie się kompleksowi badawczemu jak i całej bazie. Głównym problemem we frontalnym ataku była ufortyfikowana wieżyczka z railgunem. Z żołnierzami można było sobie poradzić łatwiej, niż z automatem, więc musiał być wyeliminowany już na początku starcia.

Kestyr dostarczył sporo danych po przeczesaniu terenu auspexem. Vermer szybko zgrał je do siebie, wyświetlił na hudzie taktycznym i co mógł zamienił na liczby. Ciągi numerów były bardziej obiektywne i dawały rezultat nieobarczony wynikiem błędu, który był możliwy przy osobistej analizie.


Liczby były jak wskaźniki. Nawet, jak nie było wiadomo co znaczą. Samo ich zaistnienie w systemie, przesył czy odczytanie coś sugerowały. Jakiegoś rodzaju działanie. Czarny Templariusz zerknął na generatory, w szczególności na grubość kabli. Gdzie mogą iść, który generator co zasila. Czy warsztaty produkujące pojazdy, czy placówkę badawczą? Czy gdzieś idzie niewiadoma ilość plazmy, która nie pasuje do wzorca? I w końcu najważniejsze – jak wykorzystać te wszystkie wyliczenia w praktyce, aby opracować perfekcyjna taktykę bezpośredniego ataku, optymalnie przy użyciu dywersji ze strony saperów. O ile byli w stanie dotrzeć niezauważenie do kompleksu na czas. Vermer planował błyskawiczne zniszczenie wieżyczki na artefakcie, uderzenie w generatory a następnie breaking and entering na kompleks badawczy. Plan ryzykowny, ale Deathwatch nie rozwiązywał prostych spraw.

Demeanor zakonny i personal (calculating, zresztą w poprzednim poście też był), aby podbić szansę na opracowanie dobrego planu ataku za pomocą Tactics: Assault. Jeśli trzeba, wydaję fate pointa na reroll.

 
Azrael1022 jest offline