Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2019, 09:11   #143
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncan uśmiechnął się do Franko - Ja po prostu słucham tego, co mówisz i ci okazyjnie o tym przypominam. W Glasgow wysadzanie sprawdziło się wobec ludzi, którzy mnie porwali. Najpierw wmówiliśmy wszystkim, że ulatnia się gaz, więc sprowadzili straż i spalili sobie jedną miejscówkę a drugą wysadziłem ja sam gazem... Po co zmieniać coś, co działa? Ale Oki twoje miasto twoje zasady. - Mimo mikrego wzrostu punk zdawał się raczej nie bać groźby olbrzyma.

- Nucenie pod nosem nie działa żeby uruchomić moc publika musi mnie słyszeć, ale OK rozumiem cię głośno i wyraźnie mam się nie popisywać z mocą! Jakbyś na akcji zmienił zdanie to zawołaj tylko Numer 1 na straszenie albo Numer 2 na atak falą dźwiękową jak na arenie. Pamiętaj tylko, że to nie działa tak od razu jak moc Avalanche czy twoje i muszę chwilę pograć dopóki nie dasz sygnału będę... - Tu wykonał gest zasuwania ust na suwak i przekręcania kluczyka w kłódce.

Puścił oko do bladego wujka i mentalnie przygotował się by powrócić na teren wrogów.
 
Brilchan jest offline