Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2019, 12:52   #145
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Sprawdziło się żeby zemścić się na ludziach, którzy porywali bezdomnych i rozbicia ich operacji eksperymentowania na nich. Uciekłem, bo nie chciałem się mieszać do wojny pomiędzy innymi kryształowcami z mocami a tamtejszą mafią... Powiedzmy, że jeden stary nożownik, który miał moc żeby ci przycisnąć ostrze do grdyki niezauważonym nie chciał przyjąć odmowy. Do tego Kate stuknięta dziewczyna mojego młodszego brata nie była zbyt zadowolona, że rozbiłem laboratorium nie kradnąc dla niej wyników badań i dała mi wyraźnie do zrozumienia, że jeżeli nie wypełnię swojej części umowy braciszek będzie miał kilka dodatkowych dziurek. Musiałem więc namówić starych żeby wysłali go do Szwajcarii - Zaczął opowiadać po chwili zorientował się że chyba za bardzo rozwleka sprawę więc szybko dodał.

- Musiałem uciec dla bezpieczeństwa moich bliskich... Ale rozbić tamtą szajkę nielegalnych naukowców porywaczy dałem radę! Mam wujka w IRA, więc rodzinna tradycja zobowiązuję. Chociaż wygląda na to, że stetryczałe Imperium samo uwolni Irlandię swoim durnowatym Brexitem bez potrzeby mojej rewolucji. - Uśmiechnął się krzywo gotów wejść do pomieszczenia i wykonywać polecenia lokalnych herosów.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 31-12-2019 o 13:58.
Brilchan jest offline