Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2020, 11:37   #151
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Są sprytni, jeżeli ściągniecie mi jakiegoś to mogę piosenką namówić żeby wyjawił wszystkie sekrety. Żeby nie było, że dużo gadam a mało robię - Zaoferował.

- Z drugiej strony osiągnęliśmy już raczej wszystko, co było do osiągnięcia plus zdobyliśmy informacje, więc może lepiej się wycofać zanim nas wykryją? Ja byłbym za tym żeby się wycofać - Dodał po chwili namysłu.

- Słuchaj Wujku przepraszam, jeżeli odbierasz moje zachowanie, jako brak szacunku. Pomogliście mi w ciężkiej sytuacji narażając swoich ludzi i ja to doceniam... Jestem wam winny do końca życia. Doskonale wiem, że jeżeli miałbyś na to ochotę mógłbyś mi bez problemu skręcić kark... Tyle, że nie zamierzam udawać, że się tego boje. Dość już w życiu przeszedłem żeby nie bać się śmierci - Wyjaśnił.

- Jesteście bohaterami, pomagacie ludziom i ja to szanuje. Sam próbuje robić to samo... Mamy po prostu odmienne wartości. Nie jestem katolikiem jak dla mnie okradanie złodziej i bogaczy to nie grzech. Skoro już tu jestem to, co w tym złego, że wezmę trochę środków czystości od Yakuzy? Biedaków nie okradam ale przestępców czemu nie ?

- Nie chcę drzeć kotów o głupoty szanuje twoją siłę, bohaterstwo i przywództwo ale nie zamierzam udawać że się przesadnie boję - Zakończył.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-01-2020 o 15:09.
Brilchan jest offline