Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2020, 17:04   #111
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Mikołaj prychnął wzgardliwie, słysząc słowa Konrada.
- Głupi jesteś i tyle. Ty w jej oczach nic nie zobaczysz. Nawet gdyby nie zaślepiała cię tfu... miłość do tej podłej kreatury. Zrozum tylko, że to już nie jest twoja Lilka, jaką znałeś. Ty czerwony szpion, który zniszczy nie tylko ciebie, ale mnie i to wszystko wokół. Ona ma misje. Musi strzec Grawitronu i wszystkiego, co się tam dzieje. Rozumiesz? Musimy działać ra..

Zapasy cierpliwości Lilki najwyraźniej się skończyły. Dziewczyna zaczęła walić w ściany metalowej szafy. Dudniący dźwięk zagłuszył słowa Mikołaja.

- Konrad, kurwa! - wrzasnęła po chwili Lilka - Nie słuchaj tego palanta. Powiedziałam ci prawdę i nie mam nic więcej do dodania. Znamy się tyle lat i chyba wiesz kiedy kłamię. Wypuść mnie i zacznijmy robić coś razem. Ten gnojek ma w jednym rację. Czas się nam kończy.

Konrad stanął przed trudnym wyborem. Komu teraz zaufać i co zrobić.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline