Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2020, 22:39   #50
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Stojąc w grupie ludzi schował sztylet przy bucie, zakrył nogawką licząc na to, że został zasłonięty przez innych po czym przepychając się przez pozostałych wskoczył do wody aby dopłynąć do statku piratów.
Może walczyć potrafił, może tanio skóry sprzedać nie chciał ale znów ginąć w walce która z góry skazana jest na sromotną klęskę nie zamierzał, jeśli będzie chciał popełnić tak głupie samobójstwo to zawsze może ich zaatakować na statku i zginąć a na pewno nie miał zamiaru po prostu się utopić.
Wskakując rzucił tylko do pozostałych:
- walczyć na śmierć mogę nawet jeśli wróg ma przewagę ale nie mam umierać jak głupek rozstrzelany z kusz a tym bardziej nie mam zamiaru po prostu utonąć, możemy czegoś spróbować już na statku
 
Molkar jest offline