Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2020, 10:35   #152
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Zielony czubek ma rację - powiedział Tommy z uśmiechem. Bardzo mu się spodobała ksywa wymyślona przez Franko, zdecydowanie będzie jej często używał. - Nie mamy tu czego szukać, trzeba się zmywać - to powiedziawszy zamknął przejście do klubowego pomieszczenia.

Duncan nagle zaczął brzmieć bardzo rozsądnie. O'Connor ze zdziwieniem stwierdził, że w większości spraw zgadza się z nim całkowicie. Nawet w kwestii przywłaszczenia sobie paru groszy z kieszeni gangstera. Za dobrze znał jednak Franko, by w jego obecności przyznać muzykowi rację. Gdyby nie te pomysły z bombami, może nawet mogliby się zaprzyjaźnić...

- Wujaszku, trzeba pomóc Ortedze w ochronie prochów. Tam dołożymy tym draniom. Na nieswoim terenie będą słabsi.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline