Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 20:24   #4
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Czy są możliwe jakieś magiczne drobiazgi w ekwipunku?
Odp:
Tak, dopuszczam magiczne przedmioty byle wybierane z głową. Miecz może być wzmocniony magią, tylko skąd postać go ma? Pierścienie, amulety, mikstury - jak najbardziej tylko proszę mi wytłumaczyć skąd. No, może poza miksturami bo te można kupić w sklepach o ile ma się dość złota.

Cytat:
Napisał lShadowl Zobacz post
Pytania:
1. Jesteśmy początkowymi podróżnikami/bohaterami więc jak widzisz początkowe postacie? Np. taki lansjer ma jakąś skórzaną kurtkę, drewnianą lance i puklerz?... Pogromca ma miecz i lekki skórzany ubiór?
Odp:
Dokładnie w ten sposób. Wystarczy wyobrazić sobie takiego żółtodzioba co to pierwszy raz nos zza drzwi wystawił. Ma podstawowe uzbrojenie, armor, a także umiejętności. Może mieć większą wiedzę ale z rodzaju tej nieprzetestowanej. Może mieć coś magicznego ale musi zostać dobrze wyjaśnione w historii.

Cytat:
Napisał lShadowl Zobacz post
2. Postacie mogą być po jakichś szkoleniach? Myślałem nad postacią będąca uczniem jakiegoś bohatera, który tak naprawdę nigdy jeszcze nie widział krwi i jest nieopierzonym kurczaczkiem
Odp:
Oczywiście, szkolenia jak najbardziej. W końcu nikt nie rodzi się z umiejętnością strzelania z łuku czy wywijania mieczem. Trzeba je gdzieś zdobyć.

Cytat:
Napisał lShadowl Zobacz post
3. Ekwipunek wiadomo jest ważny ale czy mamy się na nim ogromnie skupiać? Znaczy wypisywać wszystko od garnka, kubka, krzesiwa, koca, łyżki czy zakładasz że jakąś cześć ekwipunku ma każdy bo nie wiem czy wypisywać wszystko i potem sobie pluć w brodę że zapomniałem o kawałku sznurka haha
Odp:
Nie, nie przesadzajmy. Jakiś ekwipunek, bez dwóch zdań podstawowy, otrzymacie także z racji brania udziału w wyprawie. Tu chodziło mi bardziej o rzeczy rzadko spotykane, może coś magiczne, lepsze ubranie, jadło jakie zabrało się na drogę, jakieś mikstury czy też złoto. To co wybierając się na spotkanie przygody, postać zabrała ze sobą.
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”

Ostatnio edytowane przez Grave Witch : 08-01-2020 o 20:38.
Grave Witch jest offline