Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2020, 09:51   #7
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Raczej po prostu są/bywają/zdarzają się ludzie, którzy robią/robili to notorycznie i nie chodziło o ważne ogłoszenia.
Wg mnie zapis ten jakoś mocno życia nie utrudnia. Zawsze można zaznaczyć w takim poście pod postem, że połączy się je później albo poprosić o to OP działu.
Jak widać, sposobów jest kilka, ale każdy przeszkadza mi w codziennym bardziej niż to, że ktoś czasem wrzuci podwójnego posta. Nie jestem na forum od dawna, nie w każdy jego zakątek zaglądam, no i nie byłem modem, więc mogę mocno się mylić, ale nie widziałem tu ani razu takiego notorycznego wielokrotnego postowania.
Ten zapis był już wcześniej, i jak widać z forum nie uciekłem, więc nie jest to najistotniejsza sprawa dla mnie. Myślę, że wystarczą jakieś zapisy o netykiecie, spamowaniu czy nawet działaniu na szkodę forum, żeby z ewentualnymi spamerami sobie poradzić bez utrudniania życia użytkownikom w takich codziennych sytuacjach.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem