Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2020, 20:35   #227
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Porażka przy portalach, a teraz Ettiny... To zdecydowanie nie był dzień Łotra.

Elfka stęknęła gdy siła uderzenie poniosła ją kilka kroków, ale natychmiast stanęła na nogi i w ułamku sekundy rozpłynęła się w powietrzu. Żebra koszmarnie bolały, ale wiedziała że starczy krótka modlitwa by Żywioły załatały jej rany, nie traciła więc czasu. Płynnym i niewidocznym dla nikogo ruchem zaatakowała wielką bestię celując w witalne punkty na jej ciele.

Postawa Island of Blades - wszyscy stykający się z moim ettinem liczą się jakby flankowali

Cloak of Deception - uzyskuję niewidzialność do mojej następnej akcji

Knowledge Devotion - 15 +1 do trafienia/obrażeń, zakładam że to wszystko liczy się jako jedna potyczka i nie mogę korzystać z 2x z tych samych skill tricków.

Nie wiem czy miałem bronie w rękach? Jeśli tak to wykonuję pełny atak i robię 5ft. step po ataku w bok, jeśli nie to move action na wyciągnięcie broni, a potem jeden atak. W takim wypadku dodatkowe +2 do trafienia na pierwszym rzucie.

Atak 1 - 24
Atak 2 - 29 krytyk, potwierdzenie 21

Obrażenia 1 - 25
Obrażenia 2 - 32

 
Zaalaos jest offline