Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2020, 17:03   #67
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację

- Jak któryś złapie mnie w miejscu, w którym nie powinien, to to będzie ostatnia rzecz, jaką zrobi - wysyczała złodziejka w stronę piratów. Przez chwilę zamierzała wyciągnąć sztylet z buta i chwycić jednego z przeszukujących, przystawiając mu ostrze do szyi, jednak zrezygnowała, widząc uśmiechniętą twarz Machavelliana. Mężczyzna najwyraźniej miał jakiś pomysł, więc nie chciała teraz wszystkiego niweczyć. Kusza musiała poczekać.

Odepchnęła od siebie przeszukującego, który macał ją po biodrach.
- Odwal się, człowieku, nie mam przy sobie niczego cennego, ani żadnej broni. W dupę ją sobie miałam wsadzić? - skrzywiła się, patrząc piratowi pewnie w oczy. Miała nadzieję, że tamten zrezygnuje z dalszego przeszukiwania i uda jej się zachować sztylet w cholewie.
 
Ayoze jest offline