Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2020, 09:59   #28
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Sheva

- Piszesz jak ktoś kto nigdy nie służył na naszym zapleczu. I nie zna realiów jakie tam panują. Gdybym uważał, że zebranie plenum jest realne w powiedzmy te 3 doby to by Twoja propozycja była nawet przyzwoita

- Poza tym ja nie mówiłem o żadnej szarej strefie czy kruczkach prawnych tylko o jakiejkolwiek sytuacji na zapleczu.

- Oczywiście pisze z punktu widzenia własnych doświadczeń i kadencji. Być może teraz trafił nam się dream team ever i wszystko będzie cacy.

- Żeby móc coś z tym zrobić trzeba by edycic prawa i obowiązki obsługi. Bo liczebnie najwięcej jest szefów działów. A szef działu ma obowiązek zajmować się swoim działem. I wd obecnych przepisów na wszystko inne może mieć wywalone. I nikt mu nic nie może zrobić ani zarzucić. Z adminem włącznie. To sprawia, że zdecydowana większość spraw spada na liczebna mniejszość. Czyli modów i admina. Więc jeśli nawet admin dałby taką ankietę czy problem tak jak to proponujesz. To obecnie może najwyżej poprosić kolegów i koleżanki z innych działów by raczyli zerknąć i zabrać głos. Jeśli tego nie zrobią... To nic się nie dzieje. Nic im nie można zrobić. To jest dobra wola szefa działu czy się jakoś raczy pochylić nad problemem innego działu. A moja praktyka z zaplecza mi mówi, że zazwyczaj każdy pilnuje własnego działu. Dlatego zaangażowanie pół tuzina osób czy nawet więcej nie wygląda mi na realne do zrealizowania. No chyba, że właśnie mamy nowe twarze w obsłudze które to zmienią. A zmiany moim zdaniem trzeba by zacząć od zmiany owych praw i obowiązków obsługi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem