Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2020, 10:23   #29
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
@Pipboy

Wymówki, wymówki, wymówki.


Co to za problem dodać punkt do regulaminu, że obowiązkiem szefów działów jest wziąć udział w głosowaniu. Oleje sprawę raz to ostrzeżenie. Oleje drugi to żegna się z funkcją.

Podkreślam jeszcze raz, że takich spraw w roku nie powinno być więcej niż 2-3 przy sensownie napisanym regulaminie.

Forum nie działa od dwóch dni i sądzę, że wszystko co było tu do zobaczenia, już miało miejsce.

Widzę, że jesteś typem osoby, która woli mnożyć problemy zamiast szukać rozwiązań. Test mojej propozycji, nikomu by nie zaszkodził, a jakby nie działało to zawsze można przecież wprowadzić coś innego.
Ty jednak wolisz szukać problemów, dla spraw przyszłych. Nie mieliśmy ze sobą styczności dotychczas, ale zaczynam rozumieć post Nami powyżej. Może faktycznie lepiej, że już nie jesteś w obsłudze. Ciężko oczekiwać od osoby, która ma 3 problemy na każde rozwiązania, że będzie walczyć z hejtem i dyskryminacją..

Edit:
Odpowiem to samo, co zawsze odpowiadam takim ludziom. Daj lepsze rozwiązanie.

Widzisz... Mi się absolutnie nie podoba obecny kształt konkretnego punktu bo pozwala na zbyt dużą swobodę interpretacji. Takie zasady z założenia są złe bo bazują na tym, że osoba która sprawuje tu funkcje kontrolną musi być nieskazitelnie czysta i niepodatna na emocje, sympatie czy wpływy. Ludzie tacy nie są. Wśród obsługi zdarzały się też osoby nadużywające władzy. Nie podoba mi się to, więc zaproponowałem jakieś rozwiązanie. Czy dobre? Kwestia do dalszej dyskusji. Z Tobą sprawa ma się ciut inaczej. Krytykujesz wszystko jak leci, ale nie masz żadnych alternatyw. Argumenty na poparcie tezy też są do obalenia w 3 sekundy. Jesteśmy na etapie ustalania zasad, więc możemy wszystko łącznie z rozszerzeniem zakresu obowiązków członków obsługi, ale Tobie nawet taka myśl do głowy nie przyszła bo? Nie chcesz znaleźć rozwiązania i krytykujesz dla zasady? Zależy Ci na podtrzymaniu dotychczasowego bajzlu, żeby się nie okazało, że można było zrobić porządek już dawno tylko trzeba było innych ludzi? Nie zastanawiasz się nad tym co piszesz, zanim napiszesz?

O ile inaczej wyglądałby ta sama wypowiedź o prawach i obowiązkach, gdybyś ujął ja np tak?

"W obecnej chwili rozwiązanie nie zadziała, bo sporą część obsługi to opiekunowie działów, a ich obowiązki są ograniczone tylko do konkretnych sekcji. Musielibyśmy wprowadzić punkt w regulaminie, zobowiązujący ich do brania udziału w głosowaniach w tych wyjątkowych przypadkach."

Treść niby podobna, ale wydźwięk i intencją wyraznie różne od Twojego marudzenia. Przez lata nic się na forum nie zmieniało właśnie przez takie podejście.
 

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 13-01-2020 o 10:39.
shewa92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem