Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2020, 11:45   #145
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tadeus mówi, że niespójności nie ma - z tym dyskutujemy.

No i tu dochodzimy do tego że Tedues i w tym JA (bo się tez zgadzam z tą tezą) uważamy że nie widzimy niespójności które zaważałaby na naszym odbiorze serialu. Natomiast już się pojawia polemika że "My nie widzimy oczywistej dla was niespójnośći wiec my jestesmy w błędzie.'

Więc dlaczego ja mam się rozpisywać co mi się podobalo w serialu jak zaraz któryś ze 'speców' mnie chwici za słówko i zacznie mnie na siłę edukować dlaczego to co mi ise podobalo jest 'złe/niepoprawne" ?
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem