Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2020, 14:22   #152
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wszedłbym ( ), ale nie chcę w ten sposób obrazić Tadeusa. Nie zgadzamy się ze sobą, ale rozmowa była merytoryczna, rzeczowa i na temat. Szczególnie, że wykonuje on pracę, którą powinni zrobić scenarzyści, a wcale nie musi jej robić i stara się, żeby wyglądała jak najbardziej wiarygodnie.

Więcej, przemyślałem sobie pewną rzecz.

Cytat:
Napisał Tadeus
Co do spotkania w lesie nadal uważam, że to ma sens. Co więcej, uważam, że w takiej postaci wydźwięk jest nawet silniejszy, bo sugeruje, że wyjątkowa więź przeznaczenia, która ich łączy sprawia, że poznają się zawsze i wszędzie.
Tu muszę odstąpić, bo rzeczywiście to do mnie przemówiło, choć musiałem to sobie przemyśleć. Mógłbym kupić takie wytłumaczenie. Bo rzeczywiście ich więź jest silna i wyjątkowa.

W Dolinie Piachów... tfu... Kwiatów może rzeczywiście być tak, że gdzieś są jakieś żyzne tereny jak w Hiszpanii czy we Włoszech. To jest możliwe i logiczne wyjaśnienie. Jeśli do tego co widzę dołożę takie wyjaśnienie, to nielogiczność znika. Problem w tym, że ja muszę je autorsko dołożyć. Na podstawie tego, co widzę, przy braku choćby przesłanek do takiego wyjaśnienia, bez dokładania czegokolwiek, jest to nielogiczne. Choć nie wszystkie wytłumaczenia kupuję

Dlatego nie chciałbym, żeby Tadeus odebrał to jako prześmiewczą parodię dobrej roboty, którą wykonuje za scenarzystów. Za darmo.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 13-01-2020 o 14:24.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem