Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2020, 16:55   #161
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W tunelach pod uniwerkiem

- Powiedz swoim żeby nikt stąd nie wychodził - Tommy zwrócił się do Duncana. - Może to oczywiste, ale nie zaszkodzi przypomnieć. Dobrze by było żeby pilnowali siebie nawzajem, czy ktoś się nie wymyka - niewymówione oskarżenie zawisło w powietrzu, ale chłopak już szedł do Maxa by pogadać też z nim.

- Może by ich tu po prostu zamknąć? - spytał naukowca. - Wiesz, żeby się upewnić, że żaden stąd nie wyjdzie. Czy jest szansa, że na uczelni ktoś zaobserwuje, że sektor, który nie powinien zużywać żadnego prądu jednak to robi?


W pizzerii

- A to taki nasz zaprzyjaźniony terrorysta - Tommy odpowiedział na pytanie Ortegi. - Ale jakbyś chciała go zamknąć to nie ma sprawy - zaświecił zębami, po czym spojrzał na Franko.

Rozpoczął od żartu, teraz można było przejść do sprawy. A olbrzym lepiej się dogadywał z policjantką, więc chyba lepiej będzie jeśli to on wszystko wytłumaczy.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline