Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 14:07   #122
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ok, przejrzałem chronologie i chyba wiem co się stało.

- Krucza dała swój post "z zastraszaniem" 13.01 w środku dnia. Gdy większość postów była już w grze.

- Wieczorem post dała Vi. Do tego co już było w grze.

- Ciut później Amu dała ten enigmatyczny Koment o kulaniu dla Seby. Tylko, że przy całokształcie sytuacji trudno było zgadnąć ocb z tym postem. Bez trudu można było uznać, że to jakiś indywidualny post Seby na coś tam.

- Koło północy post dał Col a następnego dnia Aiko. Cały czas jak dla mnie nikt nie pisał mając jakieś zastraszanie na uwadze.

- Teraz o północy Amu dała wyniki kulania. W teorii to do tej pory nikt nie zareagował na te "zastraszanie" więc teraz z tymi wynikami ma okazję.


- Tak mi mówią moje ciemno blond skille. Czy tak to było to nie wiem. Tak czy siak nie zmieniam zdania, że zastraszanie Seby wyszło fabularnie jak jakaś sugestia.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline