Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 14:20   #123
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Pip proszę spójrz na to tak:

Padła deklaracja zastraszenia równo z waszymi deklaracjami. Wyżej pisałeś, że Twój post jest odpowiedzią na post Mistrza Gry. (Mistrzyni w tym wypadku). Przyjmij, że tak jest.

Postać Seby jest kimś, kto stosuje subtelne groźby. Trudno w to uwierzyć, ale nie każdy kto straszy innych jest chamem siejącym przekleństwami dookoła. Efektywność zastraszania oddają rzuty.

Równie dobrze mogę powiedzieć, że na mnie nie zrobiłby żadnego wrażenia wydzierający się cham, bo uznałbym go za tępą dzidę, a nikt kto nie dorównuje mi intelektem mnie nie przestraszy.

Koniec końców odegrasz to przestraszenie w kolejnej turze, albo otrzymasz wskazówki w poście MG

Amu zostawia Wam wybór co do zostania. Wyniki zastraszania dostaliśmy jako wskazówki do odegrania. Moim zdaniem niepotrzebnie, bo doprowadza to tylko do jakiegoś dziwnego stwarzania problemów.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline