Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 14:48   #125
Zuzu
 
Zuzu's Avatar
 
Reputacja: 1 Zuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputację
Jezu ludzie... proponuję wziąć rozbieg i z impetem przydzwonić głowami. W mur.

Przyznam że sama nie wiem jak w tej chwili się czuję - bardziej zniesmaczona, czy bardziej przerażona faktem, że ludzie których lubię, szanuję i uważam za świetnych graczy, zachowują się jak osobniki bijące się o karpia w Lidlu.

Col jako członek obsługi powinieneś panować nad językiem i nie obrażać innych użytkowników, przenosząc konflikt postać-postać na gracz-gracz. Nie umiesz tego, może czas się zastanowić co dalej robić.

Widzę tutaj że jest problem o postać Seby i jego działania. Postać zaznaczam. I działa które nie podobają się paru graczom którzy są zmuszeni do stulenia uszu po sobie BO MECHA na przykład. To tylko gra.

Koleś złamał łapami drzewo - gołymi łapami je wyłamał. Nie ogarniacie niektórzy że to jest niezły wyczyn, nie? Nie jakiś drapak grubości palca, ale młodą sosnę. Nie przyznacie tego, bo boli ego, więc ja to napiszę. Tak dla potomności.

Jakby dalej nie było zrozumiałe, zastraszanie odnosiło się do tego aby ruszać razem. Nikt miał nie zostawać, ale to już wybór postaci. Nie ogarniam dlaczego pospolita blondynka to rozumie, a światli, obeznani w temacie, bądź doświadczeni gracze już nie.

Nie chcecie grać? Wiecie gdzie są drzwi, wylewanie własnych frustracji jest tu jak najbardziej nie na miejscu. Można rozmawiać, w sposób cywilizowany, a nie robić mg syf bo życie boli
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Mam złe wieści. Świat się nigdy nie skończy...
Zuzu jest offline