Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2007, 17:19   #55
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mossar... Jeśli ta karta z twojej tali działa tak jak pisałeś (zwraca wszystkie permamenty wybranego koloru na rękę opa) to nie zwraca landów... Landy są bezkolorowe... Ja sam mam dwie talie- zielony napór oparty na tanich stworach i podpakach (np Gater Courage za 1 manę zieloną instant kreatura dostaje +2 +2 do końca tury), talia sie sprawdza całkiem nieźle i znajdująca się ciągle w budowie biało-czarna kontrola w założeniach z czarnych kart będą te discardujące i niszczące stwory, z białych te w stylu pacyfizmów i dodające życia + komplet consume spiritów i kilka dużych stworów jako finisherów, póki co brakuje sporej ilości kart ale nawet na tym etapie gra się nie najgorzej
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 08-08-2007 o 12:46.
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem