Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 15:16   #130
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Zaraz, zaraz, kto tu komu do czego skacze? Bo wychodzi na to, że ja, choć nie miałem absolutnie takich intencji. Staram się nigdy nie wrzucać wpisów pod wpływem emocji i tak też było tym razem, zwłaszcza że nie bardzo jest się tu czym emocjonować, to tylko gra. Nie zgadzam się z pewnym sposobem rozumowania, to prawda, ale wyjaśniliśmy sobie sytuację i mniej lub bardziej, ale jest ok. Jeżeli ktoś potraktował mój poprzedni wpis jako atak na swoją osobę, to przepraszam, ale powtarzam jeszcze raz, nie miałem takiego zamiaru. Pytanie o intencje corax było poważne, choć sam sposób jego przedstawienia już niekoniecznie i tak to należało interpretować (przykro mi jeśli nie zaznaczyłem tego wystarczająco wyraźnie). Generalnie wypowiedź pisana z przekąsem, a jeśli kogoś w niej chciałem obrazić to chyba samego siebie, bo tylko mnie (i mojej postaci) dotyczyły epitety w nim zamieszczone.

Także przepraszam raz jeszcze za nieporozumienie. Oczywiście przemyślę sobie wszystkie Wasze uwagi.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline