Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 16:24   #307
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Nie mam pytań
Tymczasem chwilę wcześniej, zaczęło się od:

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Jak miasto nic nie będzie robić - przegra.
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Miasto z reguły prócz nocnych akcji mało co robi, więc... cóż, nie zgodzę się.
Jakoś tutaj różnica nie przeszkadzała Tobie się nie zgadzać z tym co napisałem powyżej. A kiedy to zauważyłem i poprosiłem o odniesienie się dla odmiany do tego co napisałem (i z czym się nie zgadzasz), nagle Ty też ją zauważyłaś. I teraz odwracasz kota ogonem. Nieładnie.

@ Rewik

Jedyny mankament w roli Jestera jest taki, że wygrana błazna może być losowa. Np. gdyby w ostatniej Mafii Nami miała rolę błazna mogłaby wygrać nawet zupełnie się nie odzywając drugiego dnia, bo akurat na nią padły podejrzenia związane z użytym przez SK słownictwem. Gdyby takie oskarżenia padły na rzeczywistego błazna pewnie w takiej sytuacji też by wygrał. A może być tak, że się bardzo stara i nie wygrywa.
Ale z drugiej strony gra zawsze jest trochę losowa, trafienia SK i Mafii w te same osoby albo w neutralnych (zwłaszcza na początku) czy w siebie nawzajem dają zupełnie inną grę niż wytłuczenie 4 miastowych (w tym wszystkich sprawdzających) w dwie noce. I najlepszy balans tego nie zmieni.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline