Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2020, 16:30   #134
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Amu

- Dla mnie po prostu to był kompletny zaskok. Jak rano odpalam forum i się dowiaduję, że moja postać brała udział w jakimś teście. Gdzie kompletnie nie mogłem dopasować efektów rzutu do sceny w postach. I tyle.



---

- Co do deklarek to zależy o jakiej czasoprzestrzeni mowisz i jakie detale.

1 tniemy gałęzie i mlodnik na szałas. Część na spód jako warstwa izolacji a część na dachoscianki. Zakładam, że mając do dyspozycji las, narzędzia i cztery osoby to damy radę zrobić szałas na 4 osoby.

2 szałas rozbijam dała od ścianki i dołu z kośćmi. By na nas w nocy nie spadły ani byśmy my nie wpadli.

3 przy szalasie robimy wiate na ognisko. Drzewo jest mokre ale jeśli mamy surwiwalowca jak Soroka to jak nie po 5 min to po kwadransie albo godzinie jakoś ten ogień rozpalimy.

4 idziemy lulu trzymając warty co 2 h. Bez siorki bo jest najbardziej padnięta to niech odespi.


---

- To moja propozycja / plan. Ktoś ma coś jeszcze to niech pisze śmiało a jak Amu potrzebujesz czegoś jeszcze z deklarek to daj znać ocb.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline