Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2020, 11:51   #235
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
- Przyjaciel? - mruknął na pytanie Cantha - Ależ ja go nienawidzę. Całym swoim sercem. - wyznał szczerze - Nie wiem i nie będę po nim płakać. - to powiedziawszy obrócił się na pięcie. Nie próbował przeszukiwać pobojowiska, nie miał zwyczajnie po co. Ruszył za to do "władnego" zgromadzenia, dwójki przybyszów i smoka.
- Jeszcze jakiś pomysł jak to... - wskazał portal. Wymagało to całej jego siły woli, bo nie dość że smok był przerażający, to jeszcze ten cały Nataniel... - zamknąć? Nie jestem typem bohatera, ale nie chcę żeby mi srało jakimiś dziwnymi istotami do świata w którym żyję. - łotr postanowił poczekać na odpowiedź, a w razie jej braku... Cóż, może uda mu się uciec gdzieś na tyle daleko by nikt go nie znalazł.
 
Zaalaos jest offline