Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2020, 12:52   #167
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
- Dobra zróbmy po twojemu. Jakoś się tam zakradniemy. Ale uwierz mi Ortega! To i tak się może źle skończyć dla gliniarzy. Rozpęta się tam pewno prawdziwa wojna. Gorzej że mam wrażenie że my będziemy jej ofiarami. Bo gliniarze potraktują nas dokładnie tak samo jak zamaskowanych kitajców. Nie odpowiadam w takim wypadku za ich śmierć. Bierzesz to na swoje sumienie. Nie będzie tam czasu na patrzenie kto do ciebie strzela... Swoją znajomą trzymaj daleko zresztą najlepiej zabierz stamtąd kogo się da. Widziałem tych sukinsynów w akcji będzie się lała krew... Ale skoro wolisz rozpętać piekło tam... - Franko rozłożył ręce. Może powiedział to zbyt ostro ale plan Ortegi mu się nie podobał... - Szczegóły omówimy u mnie czy u ciebie?
 
Fenrir__ jest offline