Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2020, 13:11   #169
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
- Nie Ortega - położył swoją wielką łapę na jej ramieniu. - To nie nasza decyzja. Tylko twoja. My jesteśmy twoimi sojusznikami tak samo jak ci gliniarze. To będzie twoja decyzja. Ty będziesz ryzykować naszym życiem i życiem swoich towarzyszy. Ty zaproponowałaś takie rozwiązanie ja się zgadzam ale pod tym warunkiem, że odpowiedzialność za to gówno bierzesz na siebie. Jeśli nas tam nie będzie mogą równie dobrze wrzucić gaz usypiający albo wykraść towar jakimś innym sposobem bez mordowania wszystkich. Moje zdanie w tym temacie znasz i twoja gadka mnie nie przekonała. Traktujmy się jak równy z równym jeśli realizujemy twój plan bierzesz za niego odpowiedzialność i nie zrzucaj na nas decyzji.
 
Fenrir__ jest offline