Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2020, 22:13   #146
noboto
 
noboto's Avatar
 
Reputacja: 1 noboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputację
Dziękuje za grę powiem wam że lepiej by to działało na DC

Ja prowadzę sesje na systemie DnD tam (przerobionym) i stawiam bardziej na RP ale też jest to RPG i udaje się mechanikę w ramę szybko zrobić, miałem walkę 4 wieśniaków na bohatera gracza i udało się to zrobić szybko, przegrał z nimi XD

Robię trochę inaczej niż tu posty są krótkie szybkie krótkie deklaracje i reakcje na to co się dzieje, robię opis np. wnętrza chaty i NPC a gracze robią krótkie odpowiedzi, opisuje co robią NPC i co wynikło z ich deklaracji.

Myślę że to by lepiej działało
działa to w dwóch systemach odpisów, odpisywanie na bieżąco, czyli piszesz gdy masz czas (wada mało aktywne osoby stają się bohaterami tła/zombie co się włóczą za resztą), można też dozwolić na odpisy w określonych godzinach lub piszemy tylko gdy się umówimy od do.

Jednak granie w ten sposób wymaga dużo aktywności a no i jak MG zniknie to reszta czeka, jak mówiłem prowadzę sesję w ten sposób i odpisy są co dzień przynajmniej po kilka, od razu mówię że nie poprowadzę nic bo już sesję do prowadzenia
 

Ostatnio edytowane przez noboto : 19-01-2020 o 22:17.
noboto jest offline