Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 14:26   #147
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Lightbulb

Ok. Ostatni post wrzucony, sesja zamknięta (znajdziecie ją w archiwum), Wasze notesy zaktualizowane, sala chwały podobnież.

noboto, ja Tobie notki nie byłem w stanie wystawić. Oprócz tego, że dokończyłeś z nami tą sesję, to niedużo peanów mogę wyśpiewać na Twoją cześć, a szkoda Ci paskudzić notesu paszkwilem - bo nikomu na tej sesji krzywdy nie uczyniłeś.

Ze swojej strony powiem, że miejscami ledwo dawałem radę prowadzić DW. Ta sesja cierpiała na rzecz zdecydowanie bardziej czaso-, emocjo- i uwagożernego RT, które prowadziłem przecież w tym samym momencie. Z tego też powodu te warsztaty nie były na tyle "dopieszczone" czy angażujące. Wybaczcie.

Ważna lekcja, by jednak ograniczać się do prowadzenia jednych warsztatów naraz, nawet jeśli prowadzone gry są sobie krewne.

Wprawdzie nie udało mi się zrealizować stu procent tego, co sobie tam fabularnie zamierzyłem, to jednak mechanika została obskoczona prawie w pełni, z wyłączeniem poruszania się i walki wehikułów. Więc myślę, że nie było tak źle.

Pozostali się wypowiedzieli, więc proszę jeszcze mentorów o komentarz.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline