Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2020, 12:26   #123
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Hmm, widzę, że tylko ja tutaj piszę. A myślałem, że to najpopularniejszy system w Polsce

W każdym razie parę ciekawych spraw.

1. Polski podręcznik trafił do druku.
2. Podobno mają być też wersje .pdf only (yupi!).
3. Dziwi mnie jedna zmiana w settingu nowego WFRP, jest tam naprawdę sporo ogrów. Służą w wojsku już nie tylko czasami, ale "często", często się o nich też wspomina, w jednej z przygód ogr prowadzi biznes w mieście, a wcześniej był wychowywany w ludzkim sierocińcu (?!). Przyznam szczerze, że ciężko to zrozumieć, bo nawet w bitewniaku te ogry w Imperium nie są aż na tyle wyraźne, by twórcy zmuszeni to byli "poprawić". Oznacza to chyba, że któryś z twórców po prostu uważa, że to dobry, pasujący do settingu pomysł. Cóż, ja tak nie uważam. Imperium to nie Ankh-Morpork Jest to element, który łatwo ominąć prowadząc samemu, ale mimo wszystko mocno mnie to irytuje.
 
Tadeus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem