Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2020, 14:12   #170
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- A skąd ja mam wiedzieć, że intruzja to grzebanie w głowie? Myślałem, że to jakaś “penetracja” czy inne bezeceństwo.
Olbrzym z północy mówił zmieszany drapiąc się przy tym po głowie. Usiadł na brzegu stołu na którym były ułożone ich rzeczy.
- No to tego ten on mnie zaczął intrudować. I wam powiem tak obleśnie mnie intrudował, że straciłem panowanie nad sobą. Wypytywał co robimy w jego domu. A ja mu, że przyszliśmy porozmawiać. No i on wtedy mnie głębiej intrudował. Do bólu wręcz - wzrok Halvara przebiegł po towarzyszach i stojącej w progu kobiecie. Ewidentnie czuł wstyd mówiąc o akcie, który miał miejsce. Nie przywykł najwyraźniej do intruzji.
- No… i potem pamiętam, że skuliłem się i padłem we mgle.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline