Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2020, 20:03   #149
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Dzięki za grę chłopaki

Warsztat poszedł szybko i w miarę sprawnie. Obskoczyliśmy podstawy i liznęliśmy trochę uniwersum.

Co do samego Deathwatcha... niestety system jest bardzo rozbudowany, szczególnie pod względem mechaniki, i wymaga zaangażowania zarówno ze strony graczy jak i Miszcza.
Z punktu widzenia mechany - bo bez jej znajomości ciężko wykorzystać pełen potencjał postaci.
Z punktu widzenia fabuły - ponieważ postacie są z gruntu ukierunkowane na walkę i ich rozwój wymaga wysiłku i inwencji, by jak zostało wspomniane nie ograniczało się to do przepychanek o to w jaki sposób walki rozwiązać.

Nie udzielałem się zbytnio ale cieszę się, że wziąłem udział w warsztatach. Mam nadzieję, że chociaż część z was będzie mogła wykorzystać tą naukę w przyszłości.

Do zobaczenia na innych sesjach
 
Stalowy jest offline