Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2020, 09:27   #862
Vadeanaine
 
Vadeanaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Vadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputację
Co do ataku Bir odpowie, że należy zakładać, że stwór bez kontrolerów może zaatakować każdego, o czym świadczyły środki bezpieczeństwa w formie tej klatki. A czy krwawi - nie ranili go w czasie podróży i nie było tego w dokumentacji, jednak cała jego forma jest zmieniona przez immaterium, więc mała szansa, aby krew stwora wyglądała tak samo jak zwykłego zwierzęcia

No i jeśli mi tu MG każe turlać kostki - to Bir postara się zorientować, czy wyczuwa jakieś ślady immaterium.

@Aiko - rozumiem z powyższego, że chcesz pierwsza napisać post? Bo ja już mam w wordzie gotowy szkielet, ale i tak miałam nanosić pewne poprawki, więc mogę bez problemu jeszcze się wstrzymać i zaczekać na pytania Noemie
 

Ostatnio edytowane przez Vadeanaine : 22-01-2020 o 09:29. Powód: literówki
Vadeanaine jest offline