Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2007, 21:06   #101
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
O bogowie! Kolejne ofiary z każdą minutą. I battlestar zniszczony... Przegramy. Dostajemy po tyłkach jak przedszkolaki. Czy jest jeszcze jakaś nadzieja?

- No dalej ludzie, ruszać się, i niech mi już żaden nie próbuje ginąć bo pójdę za nim do samych piekieł by mu nakopać w dupę!

Trzeba trochę pokrzyczeć na załogę, nie mogą się ani na chwilę rozluźniać. Nie teraz, kiedy sytuacja jest tak beznadziejna. Mam nadzieję, że wymyślili coś mądrego na CIC bo w tej chwili mogę równie dobrze przestać strzelać. Ale nie zrobię tego, nie dopóki latają tu jeszcze jakieś Raidery.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline