Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2020, 14:14   #405
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar uśmiechnął się - Nie jest to może moje ulubione zajęcie, ale kary, które wlepiał mi król smrodu były dużo gorsze... Cóż, od tego ciągłego czyszczenia latryn i ostrych treningów mogę być pewien, że nie zmarnuje tego pysznego jedzenia, za które bardzo panu dziękuje - Muzyk wziął po jednym rodzaju z każdej onirgi resztę podał Tkaczce wody.

Gdy wgryzł się z radością stwierdził, że pierwsza trafiła mu się z mięsem ludzie gadali a on odezwał się dopiero po wtranżoleniu połowy pierwszego trójkąta. Dopiero zaspokoiwszy pierwszy głód mógł zacząć się delektować smakiem - Trochę się zdziwiłem, bo zawsze sądziłem, że w więzieniu dają czarny chleb i czarną kawę jest o tym nawet piosenka a ja dostałem pyszne ciastko z marmoladą... Nie żebym narzekał w świątyni Meelo często zmuszał nas do postu żeby budować siłę charakteru. Sam oczywiście, się objadał twierdząc, że jego charakter jest już zbudowany

- Jak wziąłem pożyczkę nie byłem jeszcze policjantem... Nie chcę zamykać Wodniaka proszę Pana zresztą nie sądzę żebyśmy dali radę starzec jest sprytny, jak Lisokuna z pewnością ma plecy... Chcę mu po prostu oddać kasę, którą jestem winien i nigdy więcej nie oglądać go na oczy, ale wasze towarzystwo oraz moja nowa praca zniechęcą go do wykręcania numerów przynajmniej taką mam nadzieje

Wychodząc odebrał pieniądze z kasy pancernej tym razem jechał wewnątrz samochodu w końcu bycie oficjalnym glinom zobowiązywało do zachowania pewnego stopnia powagi.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-01-2020 o 15:00. Powód: zmieniłem posta bo Guren słusznie zwróciła mi uwagę że Onirgi to nie buły
Brilchan jest offline