Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2020, 04:48   #164
Amduat
 
Amduat's Avatar
 
Reputacja: 1 Amduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputację
Cytat:
jeśli jestem zdrowa - czyli po pobudce już , minusików nie mam?
Godzina snu to trochę za krótko aby zeszły minusy za zmęczenie, niestety

Cytat:
Co do pdków jak zwykle ich nie rozumiem. Nie w sensie że podpunkty są dla mnie niejasne czy coś, czy uważam że dostałam za mało. Tylko uważam, że jeśli chodzi o resztę ekipy nie widziałam takich różnic. Ale to tylko uwaga możesz olać.
Jak ja pisała na wstępie w podsumowaniu - jest oczywiście stronnicze i niesprawiedliwe

@ Pipboy
Jeśli taka jest Twoja decyzja, to dziękuję Ci za udział w sesji do tej pory. Trzymaj się


Cytat:
1) Symptomy choroby popromiennej występują tylko u Liki? Nikogo z nas nawet nie ruszyło?
Tylko Lika ma te objawy.

Cytat:
2) Na ile Alex ma szanse rozpoznać, że stan dziewczyny ma związek z promieniowaniem przy jej wiedzy z zakresu chemii? (Przy założeniu, że Lika opowie o metalicznym posmaku w ustach i swoim samopoczuciu)
Dla Alex wygląda to jakby nagle rozbolał Likę brzuch, albo moze przygięło ją ze zmęczenia, strachu lub z powodów jej do tej pory nieujawnionych np. choroby.


@ Pozostali
Wybaczycie, na doca nie dała rady dziś zajrzeć. Wieczorem nadrobi
 
__________________
Coca-Cola, sometimes WAR
Amduat jest offline