Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2020, 22:23   #140
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Konrad westchnął boleśnie. Wyglądało na to, że jego ostatnia próba przywrócenia klona Lilki na dobrą drogę zawiodła.

- Lilka! - zawołał Konrad. - Jeśli naprawdę chcesz przysłużyć się Polsce, powinnaś przejrzeć na oczy! Mikołaj to nie szpieg i wróg narodu, ale ktoś, kto pomoże nam wreszcie zrzucić jarzmo partii z narodu, który zasługuje na to, aby być wolny!

- Być może jedyne, co zostało z ciebie, to tylko maszyna podległa zakusom partyjniaków, ale wiedz, że dla mnie zawsze będziesz tą punkówą z piątej b, która schlała się w przeddzień wakacji i zarzygała całe biuro ZOMO! I która podpaliła kozła na w-fie w dniu czynu społecznego!

- I pamiętam, kiedy było tak, że chujki z mordowni kazali nam zapieprzać przez cały dzień, bo żeśmy wtedy rozkręcili całą umywalkę, kibel i pisuary a tylko polonista się skapnął, bo Darek cały czas się śmiał z tego, co mówiłem!

- I to, ten, teges! Nawet, jeśli będziemy musieli spuścić ci łomot za to, że wkręcili cię szczury z partii albo że przeszczepili ci mózg do ciała cyborga, to pamiętaj, że walczę nie tylko dla Polski i takich tam dyrdymałek, tylko dla zwykłych ludzi, takich jak ty! A to, że jesteś robotem, który wkręca, że jest człowiekiem, to nic takiego, bo Mikołaj też tutaj takie kucypały wyczynia! Lilka, jeśli nie zejdziesz z drogi zdrady i zaprzaństwa, to wiedz, że będę walczył dla ciebie! Dla ciebie, mojej miłości dla ciebie z czasów, kiedy nie byłaś jeszcze zimną maszyną! I dla tych chwil, kiedy obaliliśmy trzy Komandosy wespół! Będę walczył dla ciebie i dla Komandosa! Komandos! Lilkaaa!
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline